SEO İle Web Siteniz Üst Sıralarda Yer Alsın !

Arama motorlarında üst sıralarda çıkmanın, satış ve web sitenizin popüleritesinin artmasının yolu başarılı SEO çalışmasından geçer.

Web Siteniz Google’da İlk Sırada Yer Alsın !

Markanızın arama motoru sonuçlarında yerini korumak veya yükseltmek, sektörde en etkili görünürlüğü yakalamak için çalışıyoruz. Pazarlama işlemlerinizde sitenizin performansını artırarak, şirketinizin büyümesinde etkin rol oynuyoruz.

Kod optimizasyonunu alanında uzman geliştiricilerimizle beraber en iyi verimliliğe ulaştırarak, organik trafiğinizi geliştiriyoruz. Siteniz için gerekli bağlantı çeşitlerini ve anahtar kelime stratejilerini belirleyerek, en iyi performansı yakalıyoruz.

SEO Nasıl Yapılır?

SEO hizmeti verdiğimiz firmalara en yararlı olacak içeriği, arama motorlarının teknik anlamda bu içeriğe daha kolay ulaşabilmesini ve içeriğin kalitesini arttırmak için bağlantı iyileştirmeleri gerçekleştiriyoruz.

 • Rakip Analizi

  Rakip Analizi

  Hedeflediğiniz kelimelerde rakiplerinizin kaçıncı sırada olduklarını, trafiklerini, nasıl bir stratejiye sahip olduklarını ve backlinklerini bu aşamada inceleyebiliyoruz.

 • Kelime Analizi

  Kelime Analizi

  Kelime analizi, süreci sitenizin hitap ettiği sektörle ilgili aranma potansiyeli yüksek olan ve sitenize trafik getirecek olan kelimelerin tespit edildiği aşamadır

 • Web Site Analizi

  Web Site Analizi

  Çalışma yapılacak sitenin istenilen anahtar kelimelere göre durumunu detaylı olarak analiz ederiz. SEO Analizi sürecinde tüm sayfaların SEO kurallarına uygunluğu kontrol edilir.

Neden SEO Yaptırmalıyım?

SEO çalışmalarının kurumsal firmalar, e-ticaret firmaları, haber siteleri ve birçok blog için önemli bir dijital pazarlama ağı vardır. Etkin yapılması durumunda iyi sonuçlar alınabilecek olan SEO çalışması ile ürünleriniz ve hizmetleriniz, ilgili anahtar kelimeler üzerinden tespit edilip ilk sayfaya gelmeniz sağlanarak marka bilinirliğiniz ve satış oranlarınız üst seviyelere çıkacaktır. Kaliteli yapılan bir SEO çalışması birçok firma için etkili bir pazarlama ağıdır.
 • Site İçi Optimizasyon

  Site İçi Optimizasyon

  Site içi optimizasyonun en önemli unsurlarından bir tanesi kaliteli içeriktir.

 • Web Site Analizi

  Web Site Analizi

  Çalışma yapılacak sitenin istenilen anahtar kelimelere göre durumunu detaylı olarak analiz ederiz.

 • Site Dışı Optimizasyon

  Site Dışı Optimizasyon

  Siteye dışarıdan yapılacak arama motoru optimizasyonu çalışmalarda, başarılı olmak için en fazla backlinke sahip olmak gerekiyor.

 • İçerik Çalışmaları

  İçerik Çalışmaları

  Mevcut uyumlu içeriklerinizin iyileştirmeleri tamamlanarak kısa sürede site trafik verilerinizin artması sağlanır.

0
Rakip Analizi
0
Kelime Analizi
0
SEO Projesi
0
Site Analizi

Uzman Hizmetler

Konusunda uzman yazılım ve tasarım ekibimiz ile 11 Yıldır yanınızdayız.

Web Tasarım

Tüm cihazlarda kusursuz çalışan, arama motorları ve sosyal medya platformları ile entegreli çalışan web tasarım hizmeti.

E-Ticaret

Ürünlerinizi satışa çıkarmak, sanal pos ile ödeme almak, Facebook ve Instagram mağaza entegreli e-ticaret yazılımları.

Hosting & Sunucu

Google Cloud Hosting ile kesintisiz, hızlı ve güvenli web barınma hizmeti.

Sosyal Medya Yönetimi

Hedef kitlenize sosyal medyadan ulaşmak için sosyal medya hesaplarınızı uzmanlarımıza bırakın.

SEO Optimizasyonu

Web sitenizi arama motorları ile uyumlu hale getirerek anahtar kelimelerinizde Google, Youtube, Yandex ve Bing'te üst sıralara çıkartıyoruz.

İnternet Reklamcılığı

Sponsorlu reklamlar ile hem arama motorlarında hem de sosyal medyada hedef kitlenize hemen reklam gösteriyoruz.


  Bugün ilk adımı atarak bize ulaşın!

  İşimize geniş bir bakış açısıyla yaklaşıp hayal ederiz, farklı çözüm yolları ve yeni fikirlerle yaklaşımda bulunuruz. Yaptığınız işi, vermek istediğiniz mesajı, hedef kitlenizi ve kişisel zevklerinizi ön planda tutarız.

  Markalarımızın ihtiyaçları doğrultusunda marka bilinirliğine ve doğrudan hedefe yönelik çalışmalar yapıyoruz. Sizler için de ne yapabileceğimizi bilmenizi isteriz, tanışmak için bizimle iletişime geçin!

   

  360° Dijital Pazarlama Ajansı

  10 yılı aşkın deneyim, yüzlerce başarılı proje ile gelişen dijital dünyada sizleri hedef kitlenizle buluşturuyoruz!