İnternet Reklamcılığı ile işinizi büyütün!

İnternet reklamcılığı aynı zamanda potansiyel müşterilerinize ulaşmanızda kullanılan en etkili yöntemdir.

İletişim

Neden İnternet Reklamcılığı?

Çünkü kullanıcıların %82'si bir ürün veya hizmeti satın almadan önce internet üzerinden araştırma yapıyor.

Google Reklamları

Direkt satış getiren ve geri dönüşü kolayca ölçülebilen Google Ads reklamları aracılığıyla daha az ödeyerek daha yüksek kazanç sağlamak istiyorsanız, doğru yerdesiniz.

Sosyal Medya Reklamları

Ürün veya hizmetinizin reklamını bir sosyal mecra üzerinde yayınlayarak kulaktan kulağa yayılmasını sağlayabilir ve birden fazla potansiyel müşteriye ulaşabilirsiniz.

YouTube Reklamları

Video reklamlar aracılığıyla işletmenizi doğru yer ve doğru zamanda eşsiz bir şekilde anlatabilirsiniz. YouTube’da reklam vermek istediğiniz noktada tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek.

Google İş Ortağıyız!

Arama motoru ve sosyal medya reklamcılığı konusunda mühendislik altyapısına sahip ekibimizin geliştirdiği stratejiler doğrultusunda müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışıyor, müşterilerimizle beraber başarı hikayelerimize her geçen gün yenilerini ekliyoruz.
İnternet reklamcılığı konusunda uzmanlık gerektiren bütün yükü üzerinizden alarak, Google, Yandex, Facebook, YouTube, Instagram, LinkedIn gibi dijital mecralarda reklamlarınızı yapıyoruz.

Reklamlarda işi şansa bırakmayın!

İnternet reklamlarıyla en doğru hedef kitleye en doğru zamanda ulaşın, kazancınızı artırın.
Potansiyel müşterileriniz ürün veya hizmet satın almadan önce Google’da detaylı aramalar ve karşılaştırmalar yapıyor. Ürününüz veya hizmetinizini, sizinle gerçekten ilgilenen bir hedef kitleye ulaştırmak için Google Ads reklamlarını kullanmaya bugün başlayın.

YouTube Reklamları İle Yeni Müşteriler Kazanın

Hedef kitlenizle benzersiz bir bağ kurmanıza yardımcı olan video reklamlar ile web sitenize daha çok kullanıcı çeker, marka farkındalığı oluşturur, satışlarınızı artırırsınız.
Video reklamlar, hareket halindeki müşterilerinizin akıllı telefonlarına, tabletlerine ve bilgisayarlarına kolayca ulaşabilir. YouTube’daki tüm video görüntülemelerin %25’i mobil cihazlar üzerinden gerçekleşmektedir.

Sosyal Medyada Hedef Kitlenize Ulaşın!

Markanızın ihtiyaçları doğrultusunda marka bilinirliğine ve doğrudan hedefe yönelik sosyal medya çalışmaları yapıyoruz. Sosyal Medya Reklamlarınızı hedef kitlelere ulaştırarak markanızı büyütüp, satışlarınızı arttırıyoruz.
Sosyal Medya Reklamları; Facebook, Instagram ve Twitter gibi sosyal ağlardaki sponsorlu alanlarda, ürün ve hizmetle ilgilenmesi muhtemel kişilerin karşısına çıkmak demektir. 2016 yılında, Türkiye’deki aktif Facebook kullanıcı sayısı 42 milyonun, Instagram kullanıcı sayısı 21 milyonun, Twitter kullanıcı sayısı 12 milyonun üzerindedir. Yani, sosyal ağ reklamları oldukça büyük fırsatlar barındırıyor.
0
Hesap Yönetimi
0
Reklam İçeriği
0
Proje
0
Mutlu Müşteri

360° Dijital Pazarlama Ajansı

10 yılı aşkın deneyim, yüzlerce başarılı proje ile gelişen dijital dünyada sizleri hedef kitlenizle buluşturuyoruz!