Etkili Sosyal Medya Yönetimi

Sizin amacınız bizim çizeceğimiz stratejiyi belirler.

İletişim

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medyada doğru içeriğinizi, doğru zamanlama ve uyumlu bir görsel - metin çalışmasıyla sunmak istiyorsanız sosyal medya yönetimi hizmetimiz sizin için en uygun tercih!
Sosyal Medya Yönetiminde düzenli içerikler sayesinde kurumsal veya bireysel sosyal medya hesaplarınızın organik olarak büyümesini amaçlıyoruz. Sosyal Medya Reklamlarınızı hedef kitlelere ulaştırarak markanızı büyütüp, satışlarınızı arttırıyoruz.

Etkili Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya yönetiminde ilk yapılacak şey, bir strateji belirlenmesidir. Marka, ürün veya hizmetler için rakip analizi yapılmalı, hedef kitle belirlenmeli, pazarlama stratejisi oluşturulmalıdır. Bu yüzden sosyal medyadan beklentilerinizi analiz ettikten sonra kısa ve uzun vadeli hedefler ile sosyal medya yönetimi stratejinizi oluşturarak bu strateji çerçevesinde hesap yönetimini gerçekleştiriyoruz.
Kuruluş ve işletmelerin, internetteki varlıkları; sosyal medya yönetimlerinin gücüyle doğru orantılıdır. Sosyal medya temsili başarılı olanlar, bu imaj ile kısa sürede daha çok müşteriye ulaşmak veya ticaret hacmini öngörülebilir ölçüde geliştirmek gibi sonuçlara ulaşabiliyor.

Hesap Yönetimi ve İçerik Üretimi

Sosyal medya platformlarında takipçiler ve hayranlarla marka iletişimi kurulmadan önce içerik takviminin belirlenmesi, güncel ve özgün içeriklerin üretilmesi, etkileşimi tetikleyecek şekilde tasarlanması gerekir

Etkileşim, Aksiyon ve Yanıtlama

Sosyal medyadaki varlığınızın en büyük detayı, hedef kitle ile yürüttüğünüz iletişimde yatar. Gönderilerdeki yorumlar, sorular ve şikayetler de bu iletişime dahildir. Hızlı geri dönüş, kullanıcılar için markanızın veya kurumunuzun itibarını artıracaktır.

Sosyal Medya Stratejisi ve Raporlama

Sosyal medya yönetiminde ilk yapılacak şey, bir strateji belirlenmesidir. Marka, ürün veya hizmetler için rakip analizi yapılmalı, hedef kitle belirlenmeli, pazarlama stratejisi oluşturulmalıdır

Monitoring ve Online İtibar Yönetimi

Ürünleriniz, hizmetleriniz veya markanız hakkında sosyal medyada konuşulanları, belirli anahtar kelimelerin takibi ile raporluyoruz. Duygu (segment) analizinizi gerçekleştiriyor, firmanıza bu görüşler iletiyoruz.

0
Strateji
0
İçerik
0
Proje
0
Mutlu Müşteri

360° Dijital Pazarlama Ajansı

10 yılı aşkın deneyim, yüzlerce başarılı proje ile gelişen dijital dünyada sizleri hedef kitlenizle buluşturuyoruz!