Webturkish Interactive Design Studio - Web Tasarım Stüdyosu Web Tasarımında Fikrin Değer Kazandığı Yer
Web Tasarım : + 90 212 269 72 42
Web Tasarım Anasayfa WebTurkish Hakkında Faaliyetler Portfolyo Blog İletişim Neden Biz ?
 
Tasarım Çözümleri


Neden Biz
Bizimle Çalışmanız İçin 10 Neden ?
1 ) Güven : Bilişim ve Reklam sektöründe 8 yıldır faaliyet göstermekteyiz ve 8 yıldır müşteri memnuniyetini ilke edinerek emin adımlarla ilerliyoruz. Karşılaşacağız her türlü sorunla yakınen ilgilenmekte, bizimle çalışan her firmayı ticari obje olarak değil çözüm ortağı olarak görmekteyiz.

2 ) Kalite : Her proje başlamadan önce hedeflerinizi beraber belirleyerek yol haritası oluşturduktan sonra yapılacak her işin ince detayına kadar inerek sonuca ulaşmanızı sağlıyoruz. Geçmişten bugüne yapmış olduğumuz her işin altına imzamızı atacak şekilde tamamladık ve tamamlamaya devam ediyoruz.

3 ) Tecrübe : Her geçen gün yeni teknolojiler çıkmakta ve her teknoloji geçmişten bugüne dek takip etmekte ve kendimizi ve işlerimizi teknolojiye göre adapte etmekteyiz. 1000 aşkın projede yeralan ajansımız sunmuş olduğumuz hizmetleri, işin uzmanı olan ekiple başlayıp bitirmektedir. Buda bizi başarılı kılmaktadır.

4 ) Fikir Danışmanıyız : Aklınızda bir proje var fakat nasıl bir yoldan gideceğiniz hakkında tam bir fikriniz yok ise; tecrübemizle ve her sektörden müşterilerimizle sizi aydınlatıyor ve yol haritası hazırlıyoruz. ve bunları yaparken samimi ve içtenlikle yapıyoruz. Sonuç olarak beraber kazanıyoruz.

5 ) Anlık Çalışıyoruz : Projelerimizde işin başından sonuna dek size açacağımız panel ile işin aşamalarını görerek fikir sahibi oluyorsunuz. Aklınıza gelen her soruyu, fikiri özgürce bizimle paylaşabiliyorsunuz.

6 ) Size Özel Çözüm Üretiyoruz : Her sektörün ve her firma yapısının aynı olmadığı bilinciyle size yaklaşıyoruz. Size sunacağımız hizmetler kalıp mantığında değil, ihtiyacınızı karşılayacak çözümler dahilindedir. Sektörünüzdeki başarınız bizim de başarımız mantığında hizmet vermekteyiz.

7 ) Uygun Fiyat Politikası : Sektörümüzdeki diğer ajanslar gibi yükseklerden uçmuyoruz. Günümüz ekonomik koşullarına uygun fiyat politikamız ile her firmanın ihtiyacını karşılacak hizmeti en uygun fiyatlar almasını amaçlıyoruz.

8 ) Her Zaman Özelsiniz : Bizimle çalışmaya başlayıp, proje teslimi ve sonrası da bizim için özel kalarak, vereceğimiz hizmet kalitesi ilk günki gibi olacağından emin olabilirsiniz.

9 ) Gizlilik Politikası : Bizimle çalışırken, ticari bilgilerinizden tutinki, alan adı who is bilgilerine kadar bizimle paylaşacağınız her bilgiyi mahrem olarak kabul ederek özel kalacağını bildirmek isteriz.

10 ) Fazlasını Veriyoruz : Alacağınız hizmetlerin yanı sıra firmamız tarafından sizi başarı kılmak adına ücretsiz yan hizmetler vererek başırınıza başarı katacaktır. Günümüzde herşeyin maddiyatla ölçüldüğü günlerde dostluğun önemini bilmekte ve herşeyin maddiyat olmadığına vurgu yapmak isteriz.
Webturkish Interactive Design Studio bir İŞLEM GRUP markasıdır.


E-Ticaret Web Tasarım ReferanslarıE-Ticaret Web Tasarımı E-Ticaret Web Tasarımı E-Ticaret Web Tasarımı
E-Ticaret Web Tasarımı E-Ticaret Web Tasarımı E-Ticaret Web Tasarımı

Web Tasarım Referansları

Etiket Bulutu : web tasarımı kurumsal web tasarımı web site tasarımı internet sitesi web design site tasarımı internet sitesi tasarımı e-ticaret web tasarımı facebook web tasarımı sosyal medya tasarımı

Blog - Galeri - Yardım Formu - Basın Kanalı - Gizlilik Politikası - Müşteri Hizmetleri


 

Copyright © 2004-2012 Webturkish Interactive Design Studio. Her Hakkı Saklıdır. Webturkish.net Bu web sitesinde kullanılan görseller ve metaryaller izinsiz kullanılamaz.
Webturkish Interactive Design Studio bir İŞLEM GRUP markasıdır.