Webturkish Interactive Design Studio - Web Tasarım Stüdyosu Web Tasarımında Fikrin Değer Kazandığı Yer
Web Tasarım : + 90 212 269 72 42
Web Tasarım Anasayfa WebTurkish Hakkında Faaliyetler Portfolyo Blog İletişim Neden Biz ?
 
Tasarım Çözümleri


Kurumsal
Webturkish Interactive Design Studio, Yazılım ve Reklam hizmetleri vermek amacıyla 2004 yılında kurulmuştur. Kobiye Destek projemizle kobilerin ticari hayatta başarıların devamını getirmek amacıyla yerel ve uluslar arası reklam faaliyetlerini sürdürerek gelişmelerini sağlayan ajansımız bugün 1,000 üzerinde kobiye hizmet vermektedir.

Webturkish Interactive olarak Türkiye'nin yanı sıra, Avrupaya ve Asya ülkelerinde anlaşmamız bulunan ajanslarada tasarım / prodüksiyon ihracatı yapmaktayız. Başarımızın sırrı müşterilerimiz gibi düşünüp, ihtiyaçlarını belirleyip en uygun çözümü kalite prensiplerimiz çerçevesinde uygulayarak ihtiyacın giderilmesini sağlamaktadır.

Reklam faaliyetlerini sürdüğümüz işlerde, işin tamamlanması aslında ajansımızın işinin yeni başladığı anlamına gelmektedir. Çünkü yapılan işin, müşteriye başarı olarak yansımasını takip ederek, raporlama, strateji değiştirme yada güçlendirme politikalarını izleyerek başarıya ulaşma yolunda refekat etmektedir.

Ajansımız; Marka danışmanlığı, kurumsal web tasarım çözümleri, TV ve internet reklamcılığı, kurumsal mail çözümleri, sosyal medya danışmanlığı ve prodüksiyon hizmetleri vermektedir.

Webturkish Interactive Design Studio bir İŞLEM GRUP markasıdır.


E-Ticaret Web Tasarım ReferanslarıE-Ticaret Web Tasarımı E-Ticaret Web Tasarımı E-Ticaret Web Tasarımı
E-Ticaret Web Tasarımı E-Ticaret Web Tasarımı E-Ticaret Web Tasarımı

Web Tasarım Referansları

Etiket Bulutu : web tasarımı kurumsal web tasarımı web site tasarımı internet sitesi web design site tasarımı internet sitesi tasarımı e-ticaret web tasarımı facebook web tasarımı sosyal medya tasarımı

Blog - Galeri - Yardım Formu - Basın Kanalı - Gizlilik Politikası - Müşteri Hizmetleri


 

Copyright © 2004-2012 Webturkish Interactive Design Studio. Her Hakkı Saklıdır. Webturkish.net Bu web sitesinde kullanılan görseller ve metaryaller izinsiz kullanılamaz.
Webturkish Interactive Design Studio bir İŞLEM GRUP markasıdır.