Webturkish Interactive Design Studio - Web Tasarım Stüdyosu Web Tasarımında Fikrin Değer Kazandığı Yer
Web Tasarım : + 90 212 269 72 42
Web Tasarım Anasayfa WebTurkish Hakkında Faaliyetler Portfolyo Blog İletişim Neden Biz ?
 
Tasarım Çözümleri


Hizmetlerimiz
Webturkish Interactive Design Studio olarak vermiş olduğumuz kurumsal hizmetler;

Marka Danışmanlığı
Marka oluşturma sürecinde sektör analizi ile başlayıp, faaliyet bulunulacak alana en uygun akılda kalıcı ismi bulup tescilini sağlayarak marka değeri artırma çalışmaları yapmaktayız. Markanın prestijini koruyarak en ugun reklam politika argoritmasını oluşturmak, pr çalışması ve 360 reklam metinlerini ve senaryosu oluşturmaya kadar çizelge hazırlamak.

Kurumsal Web Tasarımı
İşletmenizin kurumsal kimliğine uygun, sade, şık tasarımın oluşturulması, içerik tasarımının yapılması, siteye giren kullanıcıların bilgilere hızlı ve düzenli bir şekilde ulaşmasını sağyarak, prestijli bir görünüme kavuşturmak. Ayriyeten arama motorlarında ilgili anahtar kelimelerde işletmenizi kolay bir şekilde bulunmasını sağlamak, sosyal medya entegrasyonu ile bilinirliğinizin artmasını sağlamak.

Mobil Web Tasarımı
Mobil cihazlara özel olarak yapılan site tasarımları ile mobil kullanıcıların sitenizdeki içerikleri kolayca ulaşmasını sağlayacaktır. Java ve Html5 gibi yazılım teknolojileri ile hazırlanacak web siteleri ile mobil kullanıcılara rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Mobil web sitelerine otomatik olarak http://m.siteadiniz.com şeklinde ulaşılmaktadır.

E-Ticaret Web Tasarım
Programlamanın tasarımla buluştuğu sistem olan e-ticaret sitelerinin sade ve şık, ayriyeten hızlı açılması önemli unsurları olan e-ticaret sitelerinin iyi bir tasarıma sahip olması kadar, arama motorlarında e-ticaret sitesinin içerisinde barındırdığı ürünlerin üst sırada çıkması reklam maliyetlerini düşürerek ana amacı satışı gerçekleştirmektir.

Facebook Web Tasarımı
Web sitenizin facebook versiyonu diyebiliriz. Facebook site sahiplerine açmış olduğu uygulama yazılımı ile facebook standartlarına uygun bir site tasarımını facebook sayfasına yerleştirerek ürünlerinizi, hizmetlerinizi facebook kullanıcılarına duyurmanıza yarıyan bir sistemdir.

Broşür Web Tasarımı
E-mail marketing(Toplu Mail Gönderme) yapanlar yada diğer bir değişle kampanyalarınızı mail adreslerine gönderim yaparak reklam ihtiyaçlarını karşılayan işletmeler için özel hazırlanacak kampanya broşürü ile daha etkili bir reklam yapmış olacaksınız. Ürünlerinizi ve hizmetlerinizi okunaklı ve etkiliyici kılmak için broşür web tasarımı.

Blog Web Tasarımı
İşletmelerin anlık güncellemelerini paylaştıkları "Kurumsal Blog" olarak nitelendirilen bir paylaşım aracıdır. Haber, fotoğaf, video ve web adresi gibi içeriklerin kolayca paylaşımını yarayan bloglara yapılacak tasarım ile çok fazla sayıda ziyaretcinin kolayca ulaşıcağı içeriklerin yanı sıra arama motorlarından gelecek ziyaretcileri bloglar artırmaktadır. Yazacağınız her yazı anlık olarak google gibi arama motorlarına bildirilir.

Kurumal Kimlik Çalışması
Bir markanın, işletmenin en önemli kimliğini oluşturan kurumsal kimlik çalışması, logo tasarımı ile başlayıp, matbaa ürünleri olan kartvizit, antetli kağıt, zarf, fatura, dosya klasör, tabela ve promosyon ürünleriyle devam etmektedir. Kurumsal kimlik kuruma özgüdür ve bir nevi kurumun imzasıdır, dolayısıyla sık olarak değiştirilmez. Kurumsal kimlik çalışmasının da temelini firmanın logosu oluşturmaktadır. Logonun belli bir yazı karakteri ve renk bilgisinin değişmeden taşınması için pantone renk kodu olarak belirtilmiş kendini tanımlayan bilgileri bulunmaktadır. İyi bir kurumsal kimlikle müşterilerin aklında olumlu bir imaj oluşur ve sizi başarılı kılar.

WT Greenbox Sunum
Web sitelerinde yada şirket içi sunumlarda, aklıda kalıcı, bilgilendirici video sunumları yapabilmenizi sağlar. Örnek vermek gerekirse web sitesinin girişinde arkaplanın saydam olacak şekilde spikerin hizmetlerinizi anlatması WT Greenbox Sunumudur.

Reklam Filmi
Ürünlerinizin, sloganlarınızın 3D ortamda hazırlayarak görsel efektlerle dolu bir reklam filmine sahip olabilirsiniz. İster kurum içinde yayınlayın, istersenizde Tv reklamlarında...

Webturkish Interactive Design Studio bir İŞLEM GRUP markasıdır.


E-Ticaret Web Tasarım ReferanslarıE-Ticaret Web Tasarımı E-Ticaret Web Tasarımı E-Ticaret Web Tasarımı
E-Ticaret Web Tasarımı E-Ticaret Web Tasarımı E-Ticaret Web Tasarımı

Web Tasarım Referansları

Etiket Bulutu : web tasarımı kurumsal web tasarımı web site tasarımı internet sitesi web design site tasarımı internet sitesi tasarımı e-ticaret web tasarımı facebook web tasarımı sosyal medya tasarımı

Blog - Galeri - Yardım Formu - Basın Kanalı - Gizlilik Politikası - Müşteri Hizmetleri


 

Copyright © 2004-2012 Webturkish Interactive Design Studio. Her Hakkı Saklıdır. Webturkish.net Bu web sitesinde kullanılan görseller ve metaryaller izinsiz kullanılamaz.
Webturkish Interactive Design Studio bir İŞLEM GRUP markasıdır.